Rest House Studio Room302

  • Bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách
  • Klimatizace
  • Domácí zvířata nejsou povolena

Obsahující Wi-Fi ve veřejných prostorách, Rest House Studio Room302 Cebu nabízí ubytování 3 km od Magalhaesův kříž.

Může se také pochlubit plaveckým bazénem.

Hosté si mohou užít jídlo v restauracích Pocherohan sa Banawa a Open Mic, které se nachází asi 13 minut chůze od Rest House Studio Room302.

Toto komfortní ubytování je ve vzdálenosti 20-minutové pěší chůze od centra města Cebu. Ubytování je 3,1 km daleko od Fuerza de San Pedro.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Rest House Studio Room302 Cebu
Rest House Studio Room201 By Rizalia Apartment
Cena pouze pro mobilní zařízení

Rest House Studio Room201 By Rizalia Apartment

4.0
Důstojně 2 recenze
0 m od ubytování
USD 12 USD 11
za noc
Casa Mira Towers, Salvador Street Labangon, Cebu City
Cena pouze pro mobilní zařízení

Casa Mira Towers, Salvador Street Labangon, Cebu City

368 m od ubytování
USD 36 USD 32
za noc
Sundance Residences By Kerenz
Cena pouze pro mobilní zařízení

Sundance Residences By Kerenz

990 m od ubytování
USD 46 USD 41
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Bohol-Panglao International
    114 km

    Vybavení

    Internet

    • Bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • VIP přihlášení/ odhlášení
    • Ostraha

    V kuchyni

    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Jídelní stůl

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 18:00
    Odhlášení: do 11:00
    Často kladené otázky
    • 🌇
      Jaká je vzdálenost mezi Rest House Studio Room302 hotel a centrem města?
      Do centra města Cebu od Rest House Studio Room302 hotel dojdete pěšky za 20 minut.
    • Má Rest House Studio Room302 hotel bazén?
      Ano, Rest House Studio Room302 hotel má plavecký bazén.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Bohol-Panglao International
    114 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Rest House Studio Room302 Cebu

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít